14 marca 2016

Jak czuć się atrakcyjną?

Dzień dobry. W dzisiejszym poście chciałabym znowu pomóc Nam, kobietom. Będzie wpis właściwie o tym co mówi sam tytuł, czyli jak być atrakcyjną kobietą i czuć się taką. Niewiele tu mogę napisać, aczkolwiek mam nadzieję, taką małą, że ponownie będę mogła Wam właśnie pomóc w jakikolwiek sposób. Sama nie uważam się za osobę atrakcyjną, dlatego taki wpis jest nie tylko dla Was, ale dla mnie samej. Mam nadzieję, że sama zacznę się do niego stosować. Porady wyszukałam oczywiście z internetu, ale mam nadzieję, że nie macie mi to za złe. Tymczasem zabieram się do dalszego pisania. Notka ta nie będzie jakoś porywająco długa, ale wystarczająca i miła mam wiarę dla każdego oka. Czasami pojecie atrakcyjności czy seksowności jest błędnie odbierane przez każdego z Nas. Atrakcyjność nie polega na pokazywaniu nieco ciałka tu i tam, ale na pewności siebie. Jeśli zaakceptujesz siebie taką, jaką jesteś, inni będą Cię podziwiali i będziesz dla nich stanowić swego rodzaju wyzwanie. Poniżej znajdziesz kilka sposobów na to, jak być właśnie taką atrakcyjną kobietą.


Po pierwsze: akceptuj siebie i żyj ze sobą w zgodzie. Zapomnij o swoich wadach, a doceń wszystkie zalety – przecież tyle ich masz. Nie skupiaj się tylko na rzeczach fizycznych – za dużo wałeczków, czy za duży nos – ważne jest wnętrze człowieka i to, co on sobą prezentuje.

Po drugie: noś się z dumą. Wyprostuj plecy, podnieś do góry głowę, wypnij pierś do przodu, a na ustach zawsze miej uśmiech – Ty sama poczujesz się lepiej, a inni będą Cię pozytywnie odbierać. Będziesz stanowić dla innych wyzwanie.Po trzecie: dbaj o siebie. Każda z nas ma w sobie piękno, ale czasem warto zadbać także o piękno zewnętrzne. Od czasu do czasu poświeć kilka chwil tylko dla siebie. Idź do fryzjera, kosmetyczki, na solarium, kup sobie jakiś nowy, odjazdowy ciuch. Pozwól się rozpieszczać. Odrobina przyjemności wprawi Cię w doskonały nastrój, a dobry wygląd sprawi, że będziesz atrakcyjna dla płci przeciwnej.

Po czwarte: wybierz się na zakupy. Kup sobie jakiś seksowny ciuch – mogą to być buty na szpilkach, seksowna bielizna, kolorowa zwiewna sukienka czy nowe dopasowane dżinsy. Nie przejmuj się tym, jaka masz figurę. W sklepach istnieje ogromny wybór modeli, rozmiarów i kolorów ciuchów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj, by starać się ukryć niedoskonałości, a uwydatnić to, co w Tobie najpiękniejsze.


Po piąte: pamiętaj jednak, że piękno zewnętrzne nie jest najważniejsze. Często zdarza się, że to właśnie ludzie inteligentni, oczytani i z poczuciem humoru są najbardziej seksowni. Nie zaniedbuj, więc swojego rozwoju intelektualnego, dbaj o swoje pasje i pogłębiaj wiedzę o nich. Musisz pamiętać, że czasem seksowny wygląd nie pomoże nam w sytuacji, kiedy nie będziecie mieć o czym rozmawiać.

Po szóste: pamiętaj o tym, że inni widzą cię dokładnie taką jak ty sama się postrzegasz. Jeśli uważasz się za mało atrakcyjną nie miej pretensji, że inni cię tak właśnie oceniają. Nie ważne jak wyglądasz, możesz nawet mieć krzywy nos czy małe oczka - jeśli będziesz chodzić wyprostowana z głową do góry i pewnym siebie spojrzeniem inni będą uważać, że jesteś piękna, seksowna i niezwykle atrakcyjna.


Tutaj mnie znajdziecie: 
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kingaaneta.b...
ASK.FM: https://ask.fm/girldepression
TUMBLR: http://deadcutiegirl.tumblr.com/
TWITTER: https://twitter.com/cutiexbiebh
INSTAGRAM: cutiexari
SNAPCHAT: avoskidruahl 

Kinga. ♥

6 komentarzy:

 1. najważniejsze jest to jakimi sami się czujemy :) sama pewność siebie (nie mylić z arogancją) dodaje dużo atrakcyjności :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Musisz naprać pewności siebie! Każdy jest piękny na swój sposób!

  obesrwujemy?:)
  http://dzastinnel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. coz mysle ze wielu młodym kobietkom i kobietom odrobinke pomogłas przez te rady
  http://happinessismytarget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, świetny post zapraszam na mojego bloga :)http://julciaak.blogspot.com OBS/OBS ja już :) :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem tak trudno jest zaakceptować samą siebie, czasem tak trudno o pewność siebie.. Zapomnij o wadach, noś się z dumą, dbaj o siebie.. niby nic wymagającego, czy niemożliwego do zrealizowania, ale nie zawsze się o tym pamięta. Takie drobiazgi, a mogą czynić znaczącą różnicę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post, postaram się zastosować :D

  czytelniczykacikkociary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń