4 marca 2016

Czego nie mówić kobiecie? Poradnik dla mężczyzn.

Wierz mi lub nie, jednak są pewne rzeczy, których chłopak nie powinien nigdy mówić swojej dziewczynie. Mężczyźni i kobiety myślą w inny sposób i jeśli nie będziesz ostrożny to możesz popaść w nie lada tarapaty. Mężczyźni myślą w bardziej praktyczny sposób, zaś my kobiety często kierujemy się swoim sercem i uczuciami. Na szczęście, lub na nieszczęście bierzemy różne rzeczy zbyt poważnie, nawet jeśli są to błahostki. Gdyby mężczyzna mógłby być kobietą, chociaż na jeden dzień to może by zrozumiał na czym to polega. Jednak nie jest to możliwe, więc jeśli nie zrozumiesz problemu to musisz nauczyć się go na pamięć. W tym przypadku są to rzeczy, których nie możesz nigdy mówić swojej kobiecie (jeśli oczywiście chcesz, aby nadal była przy tobie). Powinieneś również zapamiętać, że czasami im mniej powiesz, tym lepiej dla Twojego związku. Oczywiście prawdopodobnie będziesz jeszcze w wielu związkach, które będą cię uczyć kolejnych rzeczy o kobietach. Ucząc się na błędach Twoje związki będą coraz to lepsze. Jednak po co marnować czas i aktualny związek, skoro pewnych rzeczy można się po prostu nauczyć na czyiś błędach.Po pierwsze:
Nigdy nie mów dziewczynie (zwłaszcza jeśli to twoja dziewczyna), że jest gruba, że przytyła czy, że ma tłuszcz na brzuchu. 

Po drugie: 
Kiedy spyta cię jak wygląda powiedz, że pięknie, ale nigdy nie dodawaj słowa DZISIAJ (np. "Pięknie dzisiaj kochanie wyglądasz").


Po trzecie: 
 Kobiety kochają robić zakupy, więc jeśli cię twoja dziewczyna poprosi, abyś się z nią wybrał do sklepu czy galerii handlowej nigdy nie mów, że wolałbyś spędzić ten czas z kumplami.

Po czwarte: 
 Jeśli idąc z dziewczyną zobaczysz na przeciwko super laskę, nigdy nie mów "Ale sztuka!".


Po piąte:
 Jeśli ona przybrała na wadze a ty chcesz się wypowiedzieć na ten temat to nigdy nie mów "Może byś przeszła na dietę?".

Po szóste:
 Nie zaczynaj rozmowy od "Moja była robiła to lepiej niż ty" o ile nie chcesz się zbudzić z ogolonymi brwiami.

Po siódme: 
 Dziewczyny lubią eksperymentować ze swoimi włosami. Twoja z pewnością również to lubi i jeśli po przyjściu od fryzjera wygląda nie tak, jakbyś sobie tego życzył to nie mów, że wygląda dziwnie!


Po ósme:  
"Co byś chciała w tym roku na urodziny?". Dziewczyny dają cały czas subtelne wskazówki co by chciały dostać, więc zamiast głupio pytać zacznij poszukiwania.

Po dziewiąte:
 Jeśli dziewczyna się zamyśliła nie pytaj jej o czym myśli, jeśli nie masz zamiaru lub chęci jej wysłuchania (może to chwilę potrwać)

Po dziesiąte:
 Podczas spotkań z jej koleżankami staraj się zachowywać dystans i nie komentuj ich wspaniałych ciał.

Po jedenaste: 
 Zaplanowałeś wyjście (do kina, na imprezę, potańczyć). Ona ubrała na siebie coś co ci się nie podoba. Nigdy nie mów "Czy naprawdę chcesz się w tym pokazać ludziom?".


Po dwunaste:
 "Na prawdę będziesz to jeść" - nigdy nie wypowiadaj tego zdania, jeśli ona jest na diecie.

Po trzynaste:
Nigdy nie mów "Kocham Cię" jeśli na prawdę tak nie myślisz. Kobiety podchodzą do tych słów bardzo poważnie.


Po czternaste:
 Jeśli ona jest bardzo zdenerwowana lub poddenerwowana nie pytaj jej "Co się dzieje? Dostałaś okres?".

Po piętnaste:
 "Nie sądzę, abym kiedykolwiek się ożenił i miał dzieci". Nawet jeśli tak w danym momencie czujesz to kobiety nie chcą tego słyszeć a wręcz coś przeciwnego.


Po szesnaste:
 Nie komentuj jej wyglądu w sposób poniżający. Unikaj mówienia, że powinna sobie coś wydepilować czy pozbyć się wągrów.

Po siedemnaste:
 Każda dziewczyna ma jakieś przyjaciółki. Jeśli za nimi nie przepadasz to broń Boże, nigdy nie mów na głos, że ich nienawidzisz.

Po osiemnaste:
Właśnie się zorientowałeś, że za kilka dni jest wasza rocznica. Nigdy nie mów "kochanie, kiedy właściwie jest dokładnie nasza rocznica".


Po dziewiętnaste: 
NIGDY nie wypowiadaj imienia swojej byłej podczas kochania się z aktualną dziewczyną.

Wskazówki!!!
Każda dziewczyna (jak i chłopak) ma swoje słabe strony o których nie lubi mówić. Zatem buzia na kłódkę i milcz nawet jeśli by cię korciło, aby jej coś powiedzieć jeśli chcesz utrzymać związek


Właśnie na tym skończę mój wpis. Mam nadzieję, że zadowoliłam męską część czytelników, o ile taka istnieje. Kolejny wpis postaram się jak najprędzej napisać, mam już kilka przygotowanych materiałów: teraz tylko trzeba mieć ochotę by to napisać. Trzymajcie się ciepło, pozdrawiam.

Kinga.

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Boskie naprawde małpko:-* niektórym by się naprawdę przydało takie cos. Dużo weny życzę żabciu

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie rady! Spróbuję je kiedyś wykorzystać w życiu :)
  Zapraszam do mnie: buddaindianin.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń